МАКЕДОНИЈА ТРГНА КОН КАТАР

Дестинација Нант – Париз – Доха!!! Нека ни е среќен патот и успешно првенството…Македонија вечна!!! – вели капитенот на македонската ракометна репрезентација, Кире Лазаров, на својот фејсбук-профил.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *