Во Пекара вработен прободен со нож

Во пекара на улица Гоце Делчев попладнево дошло до инцидент помеѓу вработените кои се нападнале помеѓу себе со ладно оружје -нож.

Веднаш е повикана полиција а интервенираано е и од страна на Брзата помош.

Според неофицијалните информации најпрво расправијата избувнала помеѓу вработените. Инаку во нападот има повредени кои се однесени во охридската болница, како и еден приведен.

Полицијата работи на случајот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *