36 ГОДИШЕН МАЖ СЕ САМОУБИ СКОКАЈЌИ ОД 5-ТИ КАТ ВО ОХРИД

Околу 5 часот утрово, на Бул.Туристичка- Охрид, се самоубил 36 годишно лице – скокајќи од петти кат на зградата која е во близина на кружниот тек кај СРЦ БИЛЈАНИНИ ИЗВОРИ
Полицијата извршила увид на лице место , а телото е предадено за обдукција.

R

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *